Savaş Moving’le Ev ve İş yeri Taşıma

Savaş Moving'le Ev ve İş yeri Taşıma

Yıllardır insanlar yerleşik hayatta belli bir alana inşaa edilmiş binaların içinde yaşıyorlar. Mümkün olduğunca hiç bir aile oturduğu yerin sürekli değişimini istemez elbette. Ancak kiracı iseniz her an kapınızı Almanya’dan oğlu gelecek bir ev sahibi çıkartabilir yani en azından biz 90 lıların nesli böyleydi.

Şimdikiler bilmez tabi artık yasalar var kontratlar var her şey kanıtlı ve imzalı kimse kimseyi hemen evinden edemiyor zaten iş mahkemeye yansırsa eğer  bu yıllarca sürebilen bir dava haline gelebilir. Yinede kendi isteğiniz ve arzunuz ile taşınmaya karar verdiğiniz de ilk değineceğiniz nokta sıkı bir plan yapmanız olacaktır. Plansız taşınmalarda zahmeti ev halkı çekeceğinden aslında 2 gün sürecek bu işlem günlerinizi alabilir.

İlk önce eşyalarınızın analizini yapıp bir uzman yardımı almak önemli bu iş meşakkate dönüştürmek istemiyorsanız eşyalarınızın zarar görmemesi ve zaman tasarrufu açısından aynı zamanda koltuk takımları, beyaz eşya ve diğer mobilya eşyalarınızın sağlam kalması için bilir kişilerce paketlenip taşınması evden eve nakliyat firmaları ücretsiz ekspertizinden fiyat alabilirsiniz.

Savaş Kadıköy Ev Ofis Taşıma Servisi; İstanbul ve çevresinde profesyonel nakliye hizmetleri veren, sektöründe aranılan bir firmadır. Bu sayede bir çok kişi İstanbul’da evinin taşınması veya Ataşehir  işyeri taşıma için Savaş Moving ile irtibata geçmektedir. Vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi ve farkı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Ücretsiz ekspertiz evinizde genel bir keşif yaptıktan sonra sizlere taşınma planının detaylarının olduğu bir rapor sunar. Aynı zamanda ekonomik fiyatı da size bildirdikten sonra taşınma günü ve saati görüşülür. Her iki taraf için de uygun olan bir günde taşınma gerçekleşir.

Taşınma günü ekspertizin koordinesi ile birlikte nakliye personelleri eşyalarınızı paketleyip taşımaya başlar. Büyük bir özen ve titizlikle nakliyat araçlarına yerleştirilen eşyalar yeni evinize yerleştirilmek üzere yola çıkar. Yeni evinizde ambalajları açılarak eşyalarınız sizin gözetiminiz doğrultusunda yerlerine yerleştirilir ve nakliye hizmeti son bulur.

Eğer sizde evinizi ya da ofisinizi taşımak istiyorsanız https://savasmoving.com/ web adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi

Tel       : 0850 888 54 80
Gsm    : 0532 566 54 80
Mail    : savas@savasmoving.com

Adres : Küçük Bakkalköy Sahil Sok. No:4 Ataşehir – İSTANBUL