Albaylift Asansör ve Hizmetleri

Albaylift Asansör ve Hizmetleri
Albaylift Asansör ve Hizmetleri

Albaylift, kurulduğu günden bu yana kalite odaklı yaklaşım doğrultusunda faaliyet gösteren ve teknolojik gelişmelere açık olan sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biridir. İşinde deneyimli ve uzman çalışan kadrosu sayesinde bütün süreçlerde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedirler. Albaylift asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretilmekte olan oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Albaylift asansör şirketi bünyesinde üretilen birçok farklı kategoride asansör çeşidi bulunmaktadır. Bunlar yük asansörleri, araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu ve daha birçok çeşit bulunmaktadır. Asansör çeşitleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.albaylift.com/ linkine tıklayarak şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Albay Lift Yük Asansörü Firması tarafından üretilmiş olan hidrolik yük asansörleri TSE, MMO, IQNORM firmalarının testleri sonucunda başarılı bir şekilde onay almaya hak kazanmış ve başarılı bir şekilde onay almıştır. Periyodik bakım testlerinden de başarı ile geçen Albay Lift uzun zamandır hizmet vermiş ve hizmetlerine de devam etmektedir. Yük taşıma sebebiyle imal edilmiş olan asansör ve platformlara yük asansörü ve yük platformu denir. İnsan asansörlerine nazaran konfor ve hız yük asansörlerinde aranmamaktadır.. Yük asansörleri malzemelerin veya paletlerin binaların kat aralarında yük taşınması için kullanılır. Binalarda, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde, depolarda ve hastanelerdeki gibi yük taşıma işlemlerinin sık olduğu yerlerde kullanılır. İstediğiniz ve ihtiyacınız hususunda her yerde iç ve dış mekan gözetmeksizin kolayca tasarlanabilir ve kullanılabilir.

Albaylift iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir.