Ankara Ülkü Kız Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara Hakkında
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara Hakkında

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara’da yurt denildiğinde akla ilk gelen yurtlardan biridir. Profesyonel ve kaliteli hizmetler ile kız öğrencilerine ev ortamı sunmaktadır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara

Yemek, sıcak su, wifi ve temizlik hizmetleri sayesinde öğrenciler derslerine daha verimli zaman ayıracaklardır. Odalar tek kişilik, iki kişilik veya üç kişiliktir. Her öğrenciye ait bir yatak ve çalışma masası mevcuttur. Odalarda sıcak su, wifi bulunmaktadır. Düzenli olarak odalar ve diğer alanlar hizmetliler tarafından yapılmaktadır. Kızılay Kız Yurdu aynı zamanda  sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de sağlamaktadır. Ayrıca Ankara Kız Yurdu Ülkü üniversitelere yakın ve ulaşım çok rahattır.

Ankara’ya üniversite okumak için diğer illerden gelen öğrenciler, konaklamak için Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara konforlu, güvenli ve temiz bir yurttur. Ailelerin de içi rahat bir şekilde çocuklarını güvenli bir şekilde emanet edecekleri Ülkü Kız Öğrenci hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10

Ankara Kız Yurdunun Avantajları

Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Yurdun bulunmuş olduğu sokak boyunca Francise Cafeler, kurslar, mağazalar, eğitim kurumları bulunmaktadır.
  • Havaalanına ve otogara kolay ulaşım imkanına sahiptir.
  • Metroya 100 adım uzaklığındadır.
  • Güven Hastanesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.
  • Tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dakika mesafededir.
  • TED Üniversitesi 200m mesafededir.

Aynı zamanda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yurt tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca odalarda wifi, sıcak su ve her öğrenci için çalışma masası bulunmaktadır. Yurt çalışanları tarafından odaların ve ortak alanların temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Hatta yurt hakkında detaylı bilgi elde etmek için bağlantı metni üzerine tıklayarak ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir öğrencinin eğitim gördüğü sırada ikamet edebileceği 4 seçenek bulunmaktadır. Kiralık ev, devlet yurdu, apart, ve kesinlikle Ülkü kız Öğrenci Yurdudur. Ankara Kız Öğrenci Yurtları arasında önemli bir yer taşımayı hedef belirlemiştir. Aynı zamanda anlayışlı yönetimi, deneyimli uzman personeli ile kız öğrencilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kurum politikası bilinciyle hareket etmektedir.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan arayarak bize ulaşabilirsiniz. Veya odalarımızı görmek için Ankara Kızılay Kız Öğrenci Yurdu Odaları linkine tıklayabilirsiniz.