Araç Alımında Ekspertiz Hizmeti

Araç Alımında Ekspertiz Hizmeti
Araç Alımında Ekspertiz Hizmeti

Araç Alımında Ekspertiz Hizmeti için hemen Dr ekspertiz ile iletişime geçebilirsiniz. Dr oto ekspertiz firması; Çekmeköy, Sancaktepe, Dudullu, Ümraniye, Beykoz gibi çevre ilçelere de hizmet vermektedir.

Araç alım satımlarında oto ekspertiz firmalarına uğramadan karar almamak gerekli. Sizlerin dışarıdan baktığında göremediğiniz bir çok hatayı ve deformeyi ekspertiz firmaları kullandıkları en ince detaylara kadar öğrenebilirsiniz. Yatırım yapacağınız aracın boyalı mı değişen parçası var mı yok mu bu ve bunun gibi bir çok özelliğini bu rapor sayesinde öğrenebilirsiniz.

TSE onaylı bu rapor sayesinde sizlerde aracın daha önceki durumunu öğrenebilirsiniz. Tarafsız bir şekilde bu rapor sunulacaktır.

Ümraniye’de oto ekspertiz firması arıyorsanız Dr ekspertiz firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Bayileri

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması, sizlere test işlemlerini güvenilir bir şekilde sunar. Dr Oto ekspertiz yetkili ve de denetlenmekte olan kesinlikle tarafsız bir firmadır. Test ve inceleme işlemlerinde son teknoloji cihazlar kullanılarak minimum hata payı ile arabanızın raporları oluşturulmakta ve sizler için sözlü ve yazılı bir şekilde aktarılmaktadır.

İnternet üzerinden arama motorları aracılığı ile “Ümraniye oto ekspertiz firmaları” diye arama yapabilirsiniz. Bu sayede Dr ekspertiz paketleri inceleyebilirsiniz. Size güven verecek firma bağlantısı: https://www.drekspertiz.com/

Kaliteli ve profesyonel ekspertiz hizmeti alacağınız araçla ilgili her türlü bilgiye ulaşabilmeniz mümkündür. Fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi yapmaktadır. Aynı zamanda dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi yapmaktadır. Aynı zamanda süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz.

Araç Alımında Ekspertiz Hizmeti

Araç alırken mutlaka oto ekspertiz firmasına göstermelisiniz. Çünkü aracın bilmediğiniz sorunları olur. Oto Ekspertiz firmaları aracın daha önce kaza geçirip geçirmediğine, kaportası boyanıp boyanmadığına, rot ayarlarının düzgün çalışıp çalışmadığına ve daha pek çok unsura bakmaktadırlar. Hatta Dr Oto Ekspertiz Ümraniye  firmasının bir şubesidir. Her bütçeye uygun oto ekspertiz kampanyaları mevcuttur. Tarafsız ekspertiz raporu almak ve alacağınız aracınızla ilgi bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Ümraniye veya çevresinde oto ekspertiz hizmeti arıyorsanız iletişim numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91