Asentur Nakliyat

asentur nakliyat
asentur nakliyat

Asentur Nakliyat İstanbul ve çevresinde profesyonel nakliye hizmetleri veren, sektöründe aranılan bir firmadır. Bu sayede bir çok kişi İstanbul’da evinin taşınması veya  işyeri taşıma için Asentur Nakliyat ile irtibata geçmektedir. Vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi ve farkı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Ücretsiz ekspertiz evinizde genel bir keşif yaptıktan sonra sizlere taşınma planının detaylarının olduğu bir rapor sunar. Aynı zamanda ekonomik fiyatı da size bildirdikten sonra taşınma günü ve saati görüşülür. Her iki taraf için de uygun olan bir günde taşınma gerçekleşir.

Taşınma günü ekspertizin koordinesi ile birlikte nakliye personelleri eşyalarınızı paketleyip taşımaya başlar. Büyük bir özen ve titizlikle nakliyat araçlarına yerleştirilen eşyalar yeni evinize yerleştirilmek üzere yola çıkar. Yeni evinizde ambalajları açılarak eşyalarınız sizin gözetiminiz doğrultusunda yerlerine yerleştirilir ve nakliye hizmeti son bulur.

Eğer sizde evinizi ya da ofisinizi taşımak istiyorsanız https://www.asenturnakliyat.com.tr/ web adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.