Böcek ve Haşere İlaçlama

Böcek ve Haşere İlaçlama
Böcek ve Haşere İlaçlama

Yaşam alanlarımızı bazen hiç istemesekte istemediğimiz haşerelerle paylaşmak zorunda kalıyoruz. Bunlarla kendi çabamızla bazen kurtulabilir, bazende kurtulmak mümkün olmayabilir.

Bir dönem bende evimde hamam böceğinden kurtulmak için mücade vermiştim. Kendi çabamla eczaneden aldığım ilaçlarla uzun vadede anca kurtulabildim. Fakat şimdi bu işi uzman bir şekilde yapan böcek ilaçlama firmaları, haşere ilaçlama firmaları var. Evinizde hemde hiç bir koku bırakmadan aynı zamanda garantili iş yaptıklarını ve yaptıkları işin arkasında olduklarını söyleyen firmalar.

Bunlardan size önerebileceğim SCT Ümraniye Böcek İlaçlama;

Firma Pendik’te faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak özgün yöntemler ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Böcek ilaçlama firmaları arasında kalite ve özgün nitelikleri ile Marmara bölgesinde öncü olan firmadır. Diğer böcek ilaçlama firmaları ile benzer olmayan özelliklerinden biri de nicelikten sıyrılarak nitelik bir boyuta ulaşmış olmasıdır.

Yaz aylarında her yerde baş gösteren haşerelere yönelik; kene ilaçlama, karınca ilaçlama, çıyan ilaçlama, kırkayak ilaçlama, güve ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, akrep ilaçlama, yılan ilaçlama ve kış aylarında, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, bu bağlamda haşere ilaçlama mücadelesi vererek yurttaşlarımıza huzurlu bir doğa yaşantısını garanti ediyor.

Her nevi haşereden uzak kalmanızı sağlayacak bahçe, ev, iş yeri ve diğer sosyal yaşam alanlarında gönül rahatlığı ile zaman  geçirme olanağı sunacak hizmetler vermektedir.

Çalışmalarını %100 garanti ile sonuçlandırıp, yaptığı her uygulama için en az 6, en çok 12 ay olmak üzere firma tarafından garanti edilerek, bu zaman içerisinde tekrar eden vakalar için ücretsiz uygulama yapıyorlar.

Detaylı bilgi almak için SCT ilaçlama sitesini ziyaret edip, böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama ile ilgili bilgi alabilir, iletişime geçebilirsiniz.