Dolunay Nişan Organizasyonu

Düğün Sezonu
Düğün Sezonu

Yaz mevsiminin en güzel telaşlarından biri de hiç şüphesiz düğün hazırlıklarıdır.Evlenecek adayların en çok tercih ettiği mevsim olmakla birlikte,hazırlık aşamalarının  en  çok rövanşta olduğu bir dönemdir. Düğün olgusu başlı başına  meşakatli, yorucu ve insanı stres altına sokan  bir  olaylar zinciridir. Öyle oldu bittiye getirilecek bir mevzu değildir.

Gelin ve damat adayının kalacağı ev,beyaz eşya ve mobilya  seçimi, kına gecesi organizasyonları,düğünün gerçekleşeceği mekan,davetiye seçimi,menüde yer alacak ikramlıkların tespiti,kuaför seçimi,gelin arabasının süslenmesi gibi bir dizi aşamalardan geçer.

Gelin ve damat adaylarının tek başına üstesinden gelemeyeceği bir durum olmasından mütevellit, aile büyüklerinin desteğine(hem maddi  hem manevi)göz yummayacak kadar ihtiyaç vardır.  Her ne kadar tatlı telaşlar gibi gözükse de oldukça yoğun bir dönem olacaktır çiftler için.

Düğün için atılan adımlardan biri de nişan organizasyonu ki zaten insanların da en değer verdiği günlerden biridir. Bu özel ve güzel günler için dolunay nişan organizasyonu firmasından hizmet alabilirsiniz.