En Trend Mutfak Halı Modelleri

Yılın En Trend Mutfak Halı Modelleri
Yılın En Trend Mutfak Halı Modelleri

Tüm kadınların asıl isteği evinin tüm her yerinin hem modern hemde trend bir görünüme sahip olmasıdır. Bunu evi salonlarında yada yatak odalarında gösterebilseler de mutfak da bunu gösterebilmek ev hanımlarını zorlayabilir. Fakat bu konu düşündüğünüz kadarda zor değil. 2018 ve 2019 yılının trend halıları ile mutfağınıza ufak bir dokunuş yaparak yeniden dekore etmiş gibi gösterebilirsiniz. Eve tüm dekorasyonu sağladıktan sonra mutfakda da bunu sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz renklerle de hem dolaplarınız hem de duvarlarınızla bir bütün oluşturabileceğiniz mutfak halısı modelleri.

Kahve ve Kırmızı rengi

Laminat Parke rengi kahverengi olan  bir mutfağı en iyi temsil edecek renk, kırmızı olabilir. Kırmızı ile mutfağınızın şıklığını ve tasarımlarınızı daha şık ve iddialı bir hale getirebilirsiniz. Özellikle açık renk bir duvarın ışığı içine alması durumunda kırmızı daha bir kendini göstereceğinden, mutfağınız dış dünyaya kapalı bir görünümde olmayacaktır. Küçük kırmızı eşyalar ise bu dekorasyona uyum sağlayabilir. Örneğin kırmızı el havlusu veya kırmızı renkli aksesuar ile mutfağınıza ayrı bir kahve ve kırmızı modası getirebilirsiniz.

Buz Mavisi ve Açık Kahve- Bej Rengi Harmanı

Buz mavisine çalan bir mutfak için tabi ki  en doğru renk seçimi sonbaharın da temsili rengi kahverengi ya da bej tonları olabilir. Mutfağınızla bir bütünlük oluşturan bu rengi çeşitli araç gereçlerle de dizayn edebilirsiniz.

Siyah Beyaz Uyumu

Siyah beyaz ikilisi her yerde olduğu gibi mutfaklarda da mükemmel  estetik bir görünüm sağlar. Eğer dolap kapaklarının bir bölümü siyah bir bölümü beyaz ise siyah ve üzerinde beyaz kırçıllı olan halı tercih edebilirsiniz. Hem mutfağınızdaki siyah-beyaz ile mükemmel bir görünüm kazandıracak hem de karanlık aydınlık zıtlıklarını yansıtacağınız bir mutfak ortamına sahip olacaksınız.

Beyaz ve Kızıl Büyüsü

Mutfağınız, kirli bej, siyah ve beyaz ağırlıklı yapıya sahip ise bunun için en güzeli mutfağınızı koyu bir ton olan kızıl rengi bir halı ile süslemek olacaktır. Eğer mutfağınız dar ve mutfak tezgahları karşı karşıya ise halınız boyuna uzun olmalıdır. Böylece daha zengin ve geniş bir görünüm kazandırmış olursunuz.