Günümüzde Esnaflık

günümüzde esnaflık değişti
günümüzde esnaflık değişti

Günümüz Teknolojisinde İnternet Çağında herkes kendini biraz uzman görüyor. Bir şeyler  yapmaya çabalayan insanlar ile ilgili gayet kullanışlı bir mecraa ev bayanları bile oturdukları yerden bir şeyler üretip satabiliyorlar. Bu işin iyi kullanılabilir kısmı.

Ancak E – ticaret sitelerinin yaygınlaşması en iyi fiyat garantilerini Sosyal ortam da çok rahat görünmesi tembellik ağır çalışma koşullarında alışverişe vakit ayıramama her ürünü tek bir platformda görme karşılaştırma kıyaslama filtreleme gibi seçeneklerin bizleri rahat ettiriyor ve kolayımıza geliyor olması.

Bir düşünün evinizi döşeyeceksiniz internet ortamın da mobilya sektöründe uzman bir siteye girdiniz filtreleme yapıp seçeneklerinizi belirleyin tarz fiyat aralığı renk seçenekleri derken önünüze tüm seçenekler serilecek oysa ki gidip görerek dokunarak esnaf ile el sıkışarak samimi pazarlık içine girseniz belkide daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Hala günümüzde eski esnaf mantığı ile çalışan firmalar az olsa da bunların bir örneği, inegöl mobilya ürünlerini mağazalarında görüp de alabileceğiniz gibi hem pazarlık yapabileceğiniz, hem de online satış yaparak da gerçekleştirebilirsiniz.