Mobilyanız İnegölden Firması Hakkında

Mobilyanız İnegölden

Mobilyanız İnegölden Firması Hakkında ; Bursa’nın İnegöl ilçesinde mobilya üretimi ve satışı yapan köklü kurumsal bir firmadır. Mobilya imalatlarını gerçekleştirirken aynı zamanda günümüz mobilya trendlerini takip etmekte ve imalatlarında son model mobilyalara ağırlık göstermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin her şehrine dünyanın bir çok ülkesine mobilya satışı da gerçekleştirmektedir.

Çoğu zaman yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin tercih ettiği bir marka olan Mobilyanız İnegölden; müşterilerinin de memnuniyetini sağlamak için mobilya sektörü ile ilgili bir çok çalışma yapmaktadır. Aldığınız Mobilyanız İnegölden ürünlerinde kumaş rengi ve kumaş türü değişiminin yapılmasının da müşteriler tarafından takdir edilmektedir. Bu sayede çok beğenerek aldığınız yatak odası takımı modeli hayalinizdeki renklerle bütünleşecektir. Bu sayede ev dekorasyonunuza büyük bir katkıda bulunacaktır. Detaylı bilgi ve sipariş için Mobilyanız İnegölden satış sitesini yada İnegöl’de bulunan mobilya showroomunu ziyaret edebilirsiniz.

Mobilyanız İnegölden Firması

Bursa ‘da bulunan Mobilyanız İnegölden şirketi bünyesinde bulundurmuş olduğu yüzlerce şık tasarımlı ürünleri satışa sunmaktadır. Asil Düğün Paketi inegöl mobilyası özelliklerini açıklayacak olursak sırası ile şöyledir:

  • Müşterinin talebine göre mobilyaların kumaş rengi ve türü değişiklik gösterebilmektedir.
  • Düğün paketi 1 tane karyola, 1 tane gardolap, 1 tane şifonyer ve de 2 tane komodin ürünlerini içermektedir.
  • Mobilya takımlarının temizliği nemli bir bezle yapılmalıdır.
  • Paket içeriğinde Bergama Yatak Odası Takımı, Asil Yaşam Odası ve de Kiev Koltuk Takımı’dır.
  • Aynı zamanda paket içeriğindeki tüm parçalar demonte hali ile gönderilmektedir.
  • Mobilya takımlarının daha uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi için direk güneş ışığından korunmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

İnegöl Mobilya Firmaları

Türkiye’nin her iline ve dünyanın çoğu ülkesine mobilya teslimatı yapılması sayesinde Mobilyanız İnegölden kendini dünyaya tanıtmıştır. Aynı zamanda beğenip satın aldığınız modeli istediğiniz renk kumaşta ve kumaş türünde kaplatabilmeniz de mümkündür. Bu sayede beğenmiş olduğunuz modeli hayalinizdeki renklerle bütünleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve alışveriş için Mobilyanız İnegölden’in müşteri temsilcileriyle irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri talebine göre kumaş rengi ve türü değişebilmektedir, bu değişimden oluşan fark takım fiyatına yansır.

Birbirinden şık koltuk takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları, köşe koltuk takımları, duvar üniteleri, çocuk ve genç odaları için Mobilyanız İnegölden müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle ürünlerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat inceleyebileceğiniz web sitesini incelemek için: https://www.mobilyanizinegolden.com/

Adres : Mahmudiye Mah. Ertuğrulgazi Cd. No:86/1, İnegöl / Bursa
Email : sinan@mobilyanizinegolden.com
Telefon 1 : 0 224 712 02 15
Telefon 2 : 0 546 692 02 15