ABMF İnşaat Firması

ABMF İnşaat Firması
ABMF İnşaat Firması

Bursa ve çevre illerde faaliyet gösteren firmamız inşaat sektörüne yönelik faaliyet göstermektedir. Değerli müşterilerimize rahat ve huzurlu bir yaşam ortamı sağlayacak yüksek standartlarda güvenilir, kaliteli lüks daire ve iş yerleri inşa ederek klasik yaşam alanı düşüncesine tasarım, kalite, estetik ve güvenlik duygularını katarak sosyal ve kültürel çatı altında mutlu bir yaşam sunuyoruz.

Vizyon
Kurumumuz, Kentsel ve insan odaklı ilkelerimiz öncülüğünde sektöre yenilikler kazandırmayı ve örnek model oluşturmayı hedeflemektedir.

Misyon
Özgün tasarım, sağlamlık, kalite, estetik, güvenlik.Klasik yaşam alanı düşüncesine tasarım, kalite, estetik ve güvenlik duyguları katarak sosyal ve kültürel çatı altında mutlu bir yaşam alanı oluşturmak.

Kalite Politikası
Hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutarak, ilkeleri ve prensiplerinden ödün vermeden yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak

Çevre Politikası
Projelendirme ve üretimin her aşamasında çevrenin korunması için belirlenen dünya standartlarını benimsemek ve uygulamak. Gerektiğinde otopark sıkıntısını gidermek için araç asansörü kullanmak.

Adres
YENİ Mh. Hamzabey Cd. 113 sk. No:2/A1 İNEGÖL/BURSA İnegöl Bursa

E-Posta
infoabfminsaat.com

Telefon
+90 224 710 00 11