Asansör Firmaları Hakkında

Günümüzde Asansör Firmaları
Günümüzde Asansör Firmaları

Günümüzde asansör firmaları hızla büyüyen ve gelişen kentleşme ve sanayi neticesinde çok fazla alanda hizmet vermektedir. Bununla birlikte çok fazla seçenek sunmaktadırlar. Genellikle toplu konutlar, binalar ve alışveriş merkezleir en çok talebi görmektedir. İnsanlar yüksek kalitede yaşamak isterler. Ve asansör yüksek katlı binalarda yaşayan insanlar için büyük bir kurtarıcıdır.

Nüfusun artması ve büyük kentlerde araç sayısının hızla çoğalmasından ötürü park sorunları da artmaya başlamıştır. Park sorunları için hem oturulan binalarda yeterli alan olmaması hem de dışarıdayken aracı park edecek yer bulunmamasından dolayı otopark için binaların alt katları ve üst katları otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Forces Makina araç asansörü bu problemin belli bir bölümünü çözmektedir. 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri sayesinde insanların hayatları kolaylaştırılmaktadır. Bazı araç asansörlerinin kapıları otomatik bazıları ise yarı otomatik olarak tasarlanmaktadır. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluktur.

Günümüzde Asansör Firmaları

Forces Makina, 2010 yılından beri edindiği tecrübeler sayesinde müşterilerime en kaliteli ve emniyetli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyetine çok fazla önem vermektedir. Bunun için  büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü, makaslı lift, makaslı platform, hidrolik tır rampası ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yamaktadır. Bünyesinde çalışan en üst kadrodan en alt kadrodaki personele kadar tüm personelleri kalifiye personeldir.

Forces Makina firmasından yük asansörü hizmeti almak için https://www.forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede iletişim numaraları ile şirket yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü, platform kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalışmaktadır. Bundan dolayı aşınma ve yıpranma olasılığı azdır. Ayrıca makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda ise, sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için halatın görevi  kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu olamaz.

Hidrolik yük asansörü motor sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır. Fakat aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Aynı zamanda çalışması çok sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır.