Forces Makina Makaslı Lift Ürünü

Forces Makina ve Makaslı Lift Hakkında
Forces Makina ve Makaslı Lift Hakkında

Forces Makina, 2010 yılından beri faaliyette olan Forces,  bir araştırma ve geliştirme firmasıdır. Yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift konusunda birçok firmaya hizmet vermektedir. Araç asansörleri, yük platformları ve yük asansörleri tamamen müşterinin isteği doğrultusunda üretimi sağlanmaktadır. Aynı zamanda fabrikamızda uzman ekibimizle üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Bünyemizde çalışan personelimiz üst kadrodan alt kadro dahil olmak üzere sanayinin kaliteli ve yüksek kademeli personellerinden  oluşmaktadır. Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimi ile birçok sektöre hizmet sunmaktadır.

 Ar-Ge çalışmalarını ise Marmara Üniversitesi, TÜBİTAK, KOSGEB ve GYTE desteği ile yürütmektedir.

Forces Makina Araç Asansörü

Genellikle müteahhitlerin binalarda otopark sistemlerini daha verimli kullanmasını sağladığı yöntemlerden biri araç asansörü sistemleridir. Bu hidrolik sistemle çalışan asansörler sayesinde araçlar binaları alt katlarına sağlıklı bir şekilde inmektedirler.

Araç asansörlerinin emniyetli bir şekilde kullanılan bir çalışma sistemi bulunmaktadır. Üzerinde uzaktan kumanda bulunmaktadır. Bu kumanda sayesinde kepenk açılmaktadır. Ve bu sayede araç içeri girmektedir. Kol mesafesindeki butona basarak, yukarı veya aşağı hareket ettirmek suretiyle araç istenilen kata getirilir. Aynı zamanda uzaktan kumanda sistemi ile katta ki kepenk sistemi aktif edilebilmektedir. Bu sayede kepenk açılır. Araç katında park eder. Fakat kepenk kapanmazsa kesinlikle hareket etmez. Asansörden indiği takdirde kepenk kapanmalıdır.

Makaslı Lift

Bulunduğu yerden yukarı doğru yükselen sisteme makaslı lift denilmektedir. Bu sistem sayesinde erişilmesi güç yerlere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Aynı zamanda iş güvenliği bakımından makaslı liflerin sağlam olması, yüksek verim sağlamaktadır.
Ayrıca çok ağır olan yükler makaslı liftler sayesinde güvenli bir şekilde kaldırılmaktadır. Çukura ve yere monte edilebilen makaslı liftler, üretim hattı, sanayi ve yükleme alanları olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Forces Makina, kurulduğu günden beri pek çok kurumsal firmaya makaslı lift kurmuştur.
Genellikle inşaat sektörünün farklı alanlarında, bina iç ve dış zeminlerinde yapılacak temizlik işlerinde, depolama işi yapan firmalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Makaslı Lift veya Makaslı Platform modelleri ve kullanım alanları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bizi irtibat numaralarımızdan aramanız yeterlidir. Ya da https://forcesmakina.com/ web sitemizi ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.