Asmermer Firması

Asmermer
Asmermer

Asmermer Çimstone mutfak tezgahı, belenco, corian tezgah, star galaxy granit tezgahları ile sizlere hizmet vermekteyiz.  Kısaca kendimizi tanımak gerekirse; Çimstone , inşaat sektöründe çağdaş ve güvenilir malzemelerin üreticisi olan AKG Grubu’nun bir iştiraki olarak 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. İtalyan Breton teknolojisiyle üretim yapan Çimstone, banko ve tezgahtan, zemin ve cepheye kadar farklı kullanım alanlarına uygun, üstün özelliklere sahip dayanıklı yüzey kaplama malzemesi üretmektedir.

Belenco , Uluslar arası düzeyde en farklı, stil yaratan, standartları yükselten, müşterilerine yatırım niteliğinde ürünler sunan ve her türlü yaşam biçimine uygun dünyanın en seçkin kuvars yüzeylerinin tedarikçisi olmaktadır. İtici gücümüz; sektöründe dünya klasında “örnek bir şirket” haline gelme olgusunu bizlerle paylaşan araştırmacı, sürekli gelişimci, tutkulu ve profesyonel çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızdır.

Damga niteliğinde olan Corian gelişmeyi ve ilham kaynağı olmayı sürdürmektedir. Olağanüstü derecede çok yönlü bu malzemeyle yaratıcılıkta yeni düzeylere erişmek için tüm dünyadan tasarımcılar, mimarlar, sanatçılar, hazırlayıcılar ve fabrikatörlerle işbirliği yapmaktadır. Trendleri belirleyen geniş desen ve renk tonu seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Hatta kendi özel renklerinizi bile yaratabilirsiniz. Ayrıca corian solid yüzeyler her yerde çalışır — sağlık hizmetleri, yiyecek servisi, ağırlama, ofis binaları, okullar ve tabii ki evler konusunda uzmanlaşmış mimarlar ve tasarımcıların tercih ettiği malzemedir diyebiliriz.

Star Galaxy Granit mutfak tezgahı, doğal taş olup parlak görünümüyle en çok tercih edilen tezgah malzemelerinden biri olmaktadır. Mermerde bu parlaklığın ve şıklığın yakalanamaması, mermer mutfak tezgahı alışkanlığımız sona erdirmektedir. Modern binalarda banyo ve mutfak tezgahı olarak granit tercih edilmektedir. Sizlere bu alanda hizmet veriyor olmaktan gurur duymaktayız . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.