Bursa da ilginç Olay

Bursa-da-ilginç-Olay
Bursa-da-ilginç-Olay

Bursa’da bir fabrikada işçi olarak çalışan 27 yaşındaki Emre Vardı, bir kaç gün önce kız arkadaşına haber vermeden erkek arkadaşlarıyla birlikte dışarı gezmeye çıktı.Bu sırada telefonunun şarjı bitip kapanınca kız arkadaşı Vardı’ya ulaşamadı.Bir gün sonrasında buluşup gence hesap sordu.Genç çift arasında ağız dalaşı ile başlayan tartışma büyüyünce çiftler bir daha görüşmemek üzere ayrıldı.

Vicdan azabına ve aşk acısına dayanamayan genç delikanlı barışabilmek için kimsenin cesaret edemeyeceği  yola başvurdu.Kendisine ait otomobilin arkasına pankartla “BU ÖKÜZÜ AFFET GÜZEL GÖZLÜM” yazdıran Emre Vardı,otomobiliyle 9 saat boyunca şehir de tur attı.

Kendimi affettirmek için ne yapabilirim? diye düşünen adam grafiti yazan bir arkadaşından destek alarak aralarında işaret dilinin de bulunduğu 100 dilde “seni seviyorum” yazarak arabanın torpidosuna yapıştırdı.

Genç; bütün bir gece uyumadan bunlarla uğraştım.Bursa da tur attıktan sonra kız arkadaşımı aradım.Bir süre ulaşamadım daha sonra ulaştığımda son bir kez görüşmek istediğimi söyledim.Evinin önüne gittim yazıyı görünce şok oldu.Bir süre konuştuktan sonra beni affetti.Umarım bir daha ayrılık yaşamayız.Önümüzde ki dönemde söz nişan yaparak ciddiyete taşımak istiyorum.