Çekmeköy Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Çekmeköy Oto Ekspertiz Firması Hakkında
Çekmeköy Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Çekmeköy oto ekspertiz firması  ; Dr oto ekspertiz firması bünyesinde uzun yıllardır hizmetinizdedir. Çekmeköy oto ekspertiz; almayı düşündüğünüz 2. el aracınızın tüm detayları ile incelenip gözle görünen veya görünmeyen tüm kusur ve arızaları gün yüzüne çıkarmaktadır. Gerçekten neyi satın aldığınızı bilmeniz ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilmenize oto ekspertiz raporu ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ekspertiz raporu sayesinde sizde aracı alıp alabilmeme kararını kolay bir şekilde verebilirsiniz.  Aynı zamanda %100 bilgisayarlı tarafsız ve güvenilir raporlama hizmetleri sunmaktadır.  Aynı zamanda detaylı bir şekilde bilgi almak için irtibata geçebilirsiniz.

Çekmeköy Oto Ekspertiz Firması

  • Adres: Çamlık Mh. Muhsin Yazıcıoğlu Cd. No:50/A
    Madenler Çekmeöy / İstanbul

  • Lokasyon: Harita Konumu ve Adres Tarifi
  • Telefon: 0216 335 40 06

  • Mobil Telefon: 0542 577 56 91
  • E-posta: info@drekspertiz.com

En Ekonomik Ekspertiz

İkinci el araç almaya karar verdiğimizde ilk iş olarak aracımızı bir ekspertize götürürüz. Kaportasına, motoruna , km sine baksın, her hangi bir kaza geçirmiş mi ? hasarı var mı? öğrenmek isteriz. Bu testler için güvenilir bir ekspertiz firması çok önem arz etmektedir.

Dr oto ekspertiz Ümraniye aracınızın her detayına kadar bakmaktadır. Aynı zamanda tamamen bağımsız bir şekilde tarafsız olarak bilgisayarlı ekspertiz hizmeti vermektedir. Ayrıca ekspertiz alanında uzman ve sürekli eğitim gören personelleri ile tüm araç modellerini kusursuz ve bilgisayarlı test cihazları ile doğru raporlama yapmaktadır. Bu raporları hem sözlü hem de yazılı olarak vermektedir. Sizde aracınız için ekspertiz arayışı içinde iseniz dr oto ekspertizi hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.

En Kaliteli Ekspertiz Hizmeti

Ümraniye oto ekspertiz araçlarınızı güvenle teslim edeceğiniz tarafsız işlem sağlayan bir Dr oto ekspertiz bayileri birbirinden farklı içeriklere sahip olan paketlerinden dilediğinizi seçerek gerekli olan desteğe sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda araç alım satımlarınızda alacağınız arabanın ne hasarı olduğunu inceleyerek rapor etmektedirler. Bu sayede aracınızın her türlü işlemleri lastik değişimi olup olmadığı gibi durumları kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Ümraniye’de ise Ümraniye araç ekspertiz firması ile irtibata geçerek randevu alabilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Hizmetleri ve fiyat bilgilerini görüntülemek isterseniz web sitesini inceleyebilirsiniz. Bu sayede detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Hatta isterseniz şirketin telefon numaralarını arayarak müşteri yetkilileri ile de irtibat sağlayabilirsiniz.