En Kaliteli Ekspertiz Firması

En Kaliteli Ekspertiz

En Kaliteli Ekspertiz Firması; Çekmeköy Oto Ekspertiz ile yapılan araç ekspertiz işi bilir kişinin incelemesi, tetkik ve değerlendirme yapmaktadır. Ekspertiz işinin tamamı bilgisayarlı cihazlar ile yapılarak detaylı bir ekspertiz raporu sunmaktadır. Satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır. Bu sayede yatırımınızı doğru bir arabaya yapmanızda sizin partneriniz olmaktadır. Dr Ekspertiz’in İstanbul’un çoğu yerinde şubesi vardır. ümraniye dr oto ekspertiz, Kavacık oto ekspertiz firması, Pendik Oto Ekspertiz gibi semtlerde de bulunan size en yakın dr ekspertiz firmalarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Üsküdar oto ekspertiz firması Dr oto ekspertiz; uzun yıllardır geniş hizmet ağı ve bayileri ile İstanbul’un hemen her bölgesinde hizmet vermektedir. Oto ekspertiz sektörünün lideri olan firma müşteri memnuniyetini sağlamış ve bu sayede müşteri portföyüne kavuşmuştur.

En Kaliteli Ekspertiz Firması

Dr oto ekspertiz, son teknoloji cihaz, ekipman ve makineleri ile satın almayı planladığınız aracı tüm gerekli tetkik ve incelemelerden geçirmektedir. Bu sayede olması gereken ve mevcut durumu hakkında size yazılı ve sözlü bir şekilde bilgi verir. Aracınızın bütün kaza – hasar – arıza-Partikül filtre temizleme durumlarını muayene ederek bir ekspertiz raporu sunar.

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr oto ekspertiz’i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Ayrıca her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda sizlerin tasarruflarınızı güvence altına alma hedefinden mutluluk duymaktadır. Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Ekspertiz Testleri

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Dr ekspertiz; kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir. Bunun için son teknoloji cihazları kullanmakta ve personellerine her daim eğitim vermektedir. Aynı zamanda alanında uzmanlaşan personelleri de uzmanlaştığı alanlarda aracın muayenesini gerçekleştirmekte ve rapor hazırlamaktadır. Ayrıca hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz hizmeti için:

Kısıklı Mh. Alemdağ Cd. No:33/C Üsküdar