Home Showroom Ev Yaşam Dergisi

Home Showroom Ev Yaşam Dergisi
Home Showroom Ev Yaşam Dergisi

Türkiyenin en kapsamlı Ev yaşam dergisi Home Showroom hakkında detayları İnceleyeceğiz yazımızın geri kalanında eğer sizde dekorasyon yaparken iki arada bir derede kalıyor modayı takip ediyor ancak kombinlerden anlamıyorsanız bu dergi tam size göre.

1999 Yılının ağustos ayında okuru ile buluşan Home Showroom Dergisi yayıma girdiği günden bu yana aralıksız olarak her ay ev yaşamına yönelik bilgilendirici ve tüketici odaklı bir yayın anlayışı ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’ nin alanında ilk ve hala da tek “advertorial” dergisi olan Home Showroom; 17 yıldır yaşam kalitesini yükselten ürünleri geniş biçimde tanıtmakta ve satın alma noktasında tüketiciye tarafsız, akılcı, kapsamlı bir rehber hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Bilinçli bir tüketici misiniz ? Markalardan vazgeçemiyor hangisini alsam diye kafanızımı yoruyorsunuz bu dergi tam sizlik..

Home Showroom Dergisi’nin esas amacı, kaliteli bir ev yaşamı düşleyen insanlar  için, tüketicinin kullanım alışkanlıklarına, bütçesine, koşullarına ve yaşam alanına yönelik doğru ürünleri bir arada sergilemektir. Bu ana amacın temelindeki en büyük etken ise marka kimliği güçlü, tüketicisine dürüst ve doğru yaklaşımlar sergileyen, hizmet ve memnuniyet faktörlerini ön planda tutan firmaları okuru ile buluşturuyor olmasıdır. Bu kimliği ile Home Showroom bir yandan doğru yatırımlar yapması için tüketicinin yanında yer almakta, bir yandan da eve yönelik tüm sektörler için markalı, kurumsal, çağın gereklerinin üstüne çıkmayı hedefleyen üretim anlayışındaki firmaları ön plana çıkarmaktadır.

Yeni evleniyor olabilirsiniz Mutfak Banyo Salon Yatak Odası aklınıza gelebilecek her yer için kendinize yeni bir yaşam sunmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Home Showroom Dergisi günümüz tüketicisinin beklentilerine hem genç hemde orta yaş kesime aynı zamanda  çok çeşitli beğenilerine seslenen bir yayın akışı ile hayata yayımlanmaktadır. Bu akışın temelinde, tüketicinin evine ve yaşamına yönelik ihtiyaçları yatmaktadır. Mobilya, beyaz eşya, ev tekstili, mutfak, banyo gibi ana ürünlerden aksesuarlara, elektrikli ya da elektriksiz küçük ev eşyalarına evinize ait tüm araç gereç ve ev yaşamı içinde yer alan her ürün, Home Showroom Dergisi’nin ana konuları içinde yer almaktadır. Bu kapsamlı ve uzman içeriği ile Home Showroom yeni bir yaşama başlayacak, evini yeniden dekore edecek ya da yeni ev alacak herkes için önemli bir bilgi dağarcığı sunmaktadır.

Genellikle aradığımız her ürünü veya istediğimiz servis hizmetini bu tarz dergilerde bulamayız ancak ciddi anlamda fikir sahibi olmuş oluruz. Buda bize çıktığımız yolda ışık tutacaktır. Dergi okumayı neden seviyorum ?  – Mutlaka bir konu ile ilgili fikir sahibi olabiliyorum. En arka sayfasına reklam veren küçük işletmeleri bile kalem kalem not alabiliyorum. Salonda ki parkemi değiştirmek istediğimde yine böyle bir dergideki reklamda yazan Ümraniye laminat parke tanıtımı yazısından bulmuştum. Dergi özellikle sayfa yapısını bozmadan işini tüm gerçekliği ile saygın firmaların tanıtımı için ve güvenilir reklamlarla yapan yerler olmalıdır diye düşünüyorum.

Home Showroom Dergisi; bu özelliklerini her sayısında gelişen ve değişen tüketici beklentileri, giderek daha da bireysel kimlikler sergileyen yaşam alanları ve birçok farklı zevke seslenen tasarım çeşitliliği ile geliştirmeye devam edecektir.

Günümüzde İnsanlar satın alacakları ürünleri online dekorasyon ürünleri mağazaları aracılığı ile alsa da önceden fikir edinmek amacı ile bu tarz dergi ve blog sayfaları oldukça hayat kurtarıcı olabiliyor.

Çocukluktan erişkinliğe geçen evlatlarımızın oda tasarımında bilindik bir marka aramak yerine tarz ve stil arayışına gireriz bu fikri bulduktan sonra markalara odaklanırız ve genellikle etikete aldanırız halbuki bu tarz dergi ve moda trend takibi yapan mecraalar ismi bilinmeyen ancak işini en iyi şekilde yapan yerlerden de size bilgi verir.

Örneğin ben genç odası tasarlarken İnegöl Mobilya Vadi genç odaları modelleri ile karşılaştım oysaki adını duymadığım bu markanın birbirinden şık ve tarz ürünleri olduğunu nereden bilebilirdim yıllardır kullanıyorum evet belki bir etiketi yok ancak servis hızı ve ürün kalitesi muhteşem. Çok okuyan mı Çok Gezen mi fikrinde benim çok okuyandan yana olduğumu sanırım anlamışsınızdır….