Evimizdeki Boş Odaları Nasıl Değerlendiririz?

Evimizdeki Boş Odaları Değerlendirmenin 3 Yolu
Evimizdeki Boş Odaları Değerlendirmenin 3 Yolu

Evimiz de boş odamı var? Ve gerçekten dekore etmek de zorlanıyor musunuz yada ne şekilde değerlendirebilirsiniz karar veremediniz mi? Bu yazımızda size boş odanızı hangi şekilde kullanabileceğiniz anlatacağız.İşte bir kaç fikir.

Giyinme odası

Modern daireler küçük alanlara sahip olduğu için her odada gerektiği kadar mobilya kullanmak durumundayız. Bu duruma yatak odası da dahil. Eğer geniş bir kıyafet koleksiyonunuz varsa ne yazık ki bazı giysilerden vazgeçmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak bir seçenek daha var. Neden boş odayı giyinme odasına dönüştürmeyesiniz ? Küçük bir oda dahi olsa giysi odası herhangi bir dolaba göre daha fazla depolama alanı sunar.

Sinema odası

Bir film odası film severler için sinemaya gitme coşkusunu doğrudan kendi evinize getirebilir. Elbette sinema salonunda seyretmenin zevki paha biçilmez. Ancak trafik, zamansızlık ve diğer sebeplerden sık sık sinemaya gitmek pek gerçekçi bir fikir değil. Evde film izlemenin ise pek çok avantajı var. En basitinden sinema odası ile aile bireyleri sık sık bir araya gelerek hoş bir deneyim yaşarlar.

Spor odası

Evde biraz alan açıldığında o zamana kadar ertelediğiniz kararları yerine getirmek için harika bir fırsat olabilir. Örneğin egzersiz yapmak gibi. Çoğu kişi spor salonlarına bir yığın para ödeyip salona gitmeyi ihmal ederiz. Bir egzersiz odası ise spor salonunu ayağınıza getiriyor. Böylece salona gitmemek için yarattığınız bahanelerden de kurtulmuş oluyorsunuz.