Forces Asnasör Firması

Forces Makina Hakkında
Forces Makina Hakkında

Forces Makina Hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz hemen iletişime geçiniz. Firma, teknoloji alanındaki gelişimi sürekli takip eden, kalite odaklı çalışan köklü ve kurumsal bir firmadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önem sayesinde asansör sektöründe aranan bir firma olmayı başarmıştır.  Alanında uzman ve deneyimli olan çalışanları ile müşterileri için en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktadır. Firmanın yük asansörü, makaslı lift, araç asansörü,  vb. asansörleri TSE, CE, MMO tescilli olarak üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda oldukça kaliteli ve modern ürünlerdir.

Firma İle Bilgiler

Forces Makina asansör firmasında pek çok kategorilerde üretilen asansör çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları ise şunlardır:

Yük asansörleri, araç asansörleri, hidrolik yük asansörü, engelli lift, makaslı lift, yük platformu araç platformu ve asansörleri, insan asansörleri, katlı otopark, tır rampası ürünlerinden bazılarıdır. Forces Makina ürünleri ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için bağlantı linkine tıklayabilirsiniz. Böylelikle firmanın web sitesine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Forces Makina Hakkında

Yük taşımak için üretilen yük asansörleri son teknolojik sistemlerdir. İnsan asansörlerine göre yük asansörlerinde konfor ve hız ve konfor aranmamaktadır. Çünkü, yük asansörleri ile malzemeler, paketler ya da eşyalar binaların katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır.

Yük asansörleri fabrikalarda, apartmanlarda, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, depolarda ve ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda sıklıkla kullanılmaktadır.  Bodrum katlarına, asma katlara ya da çok fazla katı olan bir binanın herhangi bir seviyesine hızlı, güvenli ve rahat bir şekilde taşınmaktadır. Aynı zamanda yük asansörleri 100 kg ile 15000 kg dan daha fazlasını taşıyabilecek kapasitede üretimi yapılmaktadır. Ayrıca tek kolonlu, çift kolonlu ve dört kolonlu tahrik düzeni ile tasarımı yapılmaktadır. Öyle ki en ağır şartlarda bile kullanılabilecek şekilde üretilmi yapılmaktadır. Türkiye’de Forces Makina yük asansörü üretimi ve satışı ile adını duyurmayı başarmış bir asansör firmasıdır.

Forces asansör firmasının vermiş olduğu hizmetler hakkında daha ayrıntılı bir bilgi için hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede hizmet ve ürünleri  hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yük asansörlerinin kapı tipleri ihtiyacınıza göre özel olarak imalatı yapılmaktadır. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlanacak şekilde yarı otomatik çift kanatlı veya  tam otomatik olarak üretilebilmektedir.