Forces Yük Asansörü

Yük Asansörü Hakkında
Yük Asansörü Hakkında

Yük Asansörü, alışveriş merkezi, hastane, fabrika ve  depo gibi pek çok alanda yük taşıma amacı ile kullanılmaktadır. Asansör boşluğu ayrılmamış alanlarda bile yük asansörleri kullanılabilmektedir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. İnsan taşımaya teknik olarak uygun değildir. Bu asansörler sadece yük taşımak amacı ile üretilmiştir.

Yük asansörlerinde kapı ve kabin boyutları istenilen genişlik ve yükseklikte tasarlanmaktadır. Kapıları tam otomatik veya yarı otomatik olmak üzere seçilebilmektedir. Ayrıca yük asansörlerinde özellikle kullanılan zeminin  kaymaz malzemeler kullanılarak üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Kapalı kabinli yük asansörleri yük veya insanda taşıyabilmektedir. Bu asansörler içinde ki paneller sayesinde insan güvenliğini sağlamaktadır. Bu nedenle  güvenlik konusunda kişiler sorun yaşamamaktadır. İnsan taşıyan asansörlere göre bu asansörlerin yıpranma payı daha fazladır. Bu nedenle bakım yaptırma konusuna dikkat edilmelidir.

Yük asansörleri hakkında ayrıntılı bilgi için bağlantının üstüne tıklayabilirsiniz. Bu sayede ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Forces Makina Hakkında

Forces, son teknoloji asansörler ile  kurulduğu günden bu güne kadar tecrübe edindiği bilgilerle siz değerli müşterileri için kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir. Ayrıca hedeflerinden ilki müşteri memnuniyetidir. Bunun için vermiş olduğu hizmetlerde büyük bir özenle ve titizlikle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift ürünlerini kaliteli malzemeler kullanılarak üretmektedir. Bu sayede eşyalarınızın emniyetli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlamaktadır. Bu sebeple yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift için hemen Forces Makina ile irtibata geçiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörü Kullanım Avantajları

Yük asansörleri kullanımının en büyük avantajları yük taşıma kapasitesi ile beraber bu yükü taşıyan personeli de emniyetli bir şekilde taşıyabilmesidir. Genellikle bu asansörler kapalı kabinli üretilmektedir. Kontrol kumandası asansörün içinde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çok fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Motor, bu asansör sisteminde sadece yukarı çıkarken çalışmaktadır. Bundan dolayı diğer sistemlere göre daha çok enerji tasarrufu sağlamaktadır. Aynı zamanda uzun kullanım ömrüne sahiptir.