Vazgeçilmez Aksesuar Takılar

Vazgeçilmez Aksesuar Takılar
Vazgeçilmez Aksesuar Takılar

Takılar kadınlar için tarih boyunca vazgeçemedikleri bir aksesuar olmuş ve halen de öyledir. Takılar ile en sade kombininizi bile çok gösterişli ve çekici hale getirebilirsiniz. Örneğin, sade dümdüz bir elbise giydiniz. Belki bu şekilde çok dikkat çekmezsiniz. Ama aksesuarlarla yapacağınız eklemelerle çok gösterişli olabilirsiniz. Bu siyah elbisenin üstüne takacağınız Royalty Of The World Emerald Blue Crystal Gösterişli Tavuskuşu Broş sayesinde tüm gözler sizin üstünüzde olacaktır. Bazen ufacık bir dokunuş sizi değiştirebilir.

Canan Yolaç markası olan cananyolacstamboul ürünü bu broş sayesinde gecenin yıldızı siz olursunuz. Canan Yolaç’ın da dediği gibi “insanlar tarafından fark edilmeyi ve özgün olmayı seviyoruz”. Her insanın içinde beğenilmek ve çekici bulunma isteği vardır. Bunun için saçımızı, makyajımızı, kılık kıyafetimizi ve zaman zaman tarzımızı değiştirerek daha da güzel olmak isteriz. Bu aşamalardan geçerken mutlaka kullanmış olduğumuz takı seçimleri de değişir doğal olarak.

Zaman çoğu şeyi değiştirse de bazı şeyler hep aynı kalır. Bu belki sizin için semboldür belki de sizinle özdeşmiş bir şekildir. Cananyolacstamboul’da bu her zaman için özlem duyduğumuz ve vazgeçemediğimiz mistik, ikonik ve mitolojik figürlere tasarımlarında yer vermiş ve koleksiyonunu bunlardan oluşturmuştur.

Özellikle tarih boyunca çoğu medeniyet tarafından bilgelik, güç simgeleyen ejderha gibi figürleri tüm koleksiyonunda kullanmıştır. Koleksiyonunda ejderha dışında zürafa, fil, tavuskuşu, şahmeran, kartal, siyam kedisi, çiçek, yılan, denizatı, uniq gibi figürlerde bulunmaktadır. Bu figürleri yüzük, kolye, küpe, bileklik, yüzük, rozet, kol düğmesi, gömlek iğnesi, tasma, broş tasarımlarında sıklıkla kullanmıştır.

Canan Yolaç web sitesini incelediğinizde birbirinden şık ve zarif pek çok ürünü görebilirsiniz. Hem kadın hem de erkek için tasarımlar yapan Canan Yolaç tasarımları ile siz de stilinize renk katın. Tasarımlarında mitolojik tasarım küpe, mistik tasarım kolye, ikonik tasarım kol düğmesi, mitolojik tasarım broş, ikonik tasarım bileklik, uniq tasarım yüzük olmak üzere pek çok çeşit bulabilirsiniz.

Bunlardan bazıları şunlardır. Power Of Spirit Ruby & Green Crystal Elegan Kartal Broş, Provocative Attraction Rainbow Crystal Mineli Timsah Broş, Power Of Love White Mitolojik Şahmeran Rozet.