Özel Tasarım Takılar

Özel Tasarım Takılar
Özel Tasarım Takılar

Genç yaşlı gözetmeksizin kadınlar için en önemli şey kıyafetlerini tamamlayacak aksesuarlardır. Bu aksesuarlar sayesinde şıklık ve gösteriş de kolaylıkla artabilir. Günlük hayatta ve özel zamanda takılan takılar da birbirinden farklıdır. Günlük yaşantıda daha çok renkli ve spor takılara yer verilirken özel günlerde daha çok gold, bronz yada gümüş tonlarındaki takılar tercih edilebilmektedir.

Canan Yolaç Boğulsam Secret Of The Universe Aqua&Ruby&White&Pink Crystal Mitolojik Ejder Choker/Kolye/Tasma tasarımını ise şu şekilde tanıtmıştır.

Düşünceyi eyleme dönüştürmek için kendinizi yönlendirmeyi, harekete geçmeyi ve yeniden hayat bulmayı simgeleyen Secret of The Universe yeni yaratımlarınızı temsil eder. Asaletin ve zerafetin sembolüdür. Stilinize royal çizgileri olan bu parçayla artistik bir dokunuş katın ve anında yükselen görünümünüzle kendinizi bulunduğunuz ortamın kralı/kraliçesi gibi hissedin.

Canan Yolaç, https://cananyolacstamboul.com/ web sitesinde kendi tasarımlarına ait pek çok tasarımı görmeniz mümkün.  Sitesinde bileklik, broşlar, choker, tasma, kolye, kol düğmeleri, küpeler, yüzükler, MYSTERY COLLECTION olmak üzere çok farklı ürünleri harmanlamıştır.

İnsanların egzotik, mistik ürünlere karşı her zaman bir ilgisi olmuştur. Tarihin geçmişinde de bu böyleydi. Günümüzde de bu durum hala devam etmektedir. Canan Yolaç’ın tüm ürünlerinde bunu görmeniz mümkündür.

Özellikle mistik tasarım kolyeler, ikonik tasarım bileklikler bunun bir göstergesidir.  Canan Yolaç’ın da dediği gibi moda değişir ama stiliniz kalıcıdır. İnsanların karakterleri renk seçimlerinden tarzından az da olsa bize ipucu verir. Takı da öyledir. Her insanın takı seçimi farklı olabilir. Birisi şaşaalı şeyleri severken başka biri daha minimal şeyleri sevebilir. Canan Yolaç her kişinin kendinden bir şeyler bulabileceği sadece ince el işçiliği ile farklı tasarımlar yapmaktadır.

Canan Yolaç tasarımları sadece kolye ve küpelerden tabii ki ibaret değil. Küpe ve kolye dışında bileklikler, yüzükler, tasmalar, broşlar, kolyeler, kol düğmeleri de bulunmakta. Mystery Of Art Purple Crystal Mitolojik Sfenks Küpe, Secret Of The Universe Aqua Crystal Mitolojik Denizatı Küpe, Star Of The Depth Ruby Mistik Küpe küpelerinden sadece bir kaçı. Diğer mistik asarım küpeler,  mitolojik tasarım küpeler veya ikonik tasarım küpeler dışında diğer ürünleri için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.