Dr Oto Ümraniye Ekspertiz

Dr Oto Ümraniye Ekspertiz
Dr Oto Ümraniye Ekspertiz

Dr Ümraniye Oto Ekspertiz bayisi, ekspertiz alanında sizin beklentinizi en kaliteli şekilde karşılayabilmektedir. Aynı zamanda bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı yanıtlar verebilmektedir. Her geçen gün gelişen ve büyüyen Ümraniye oto ekspertiz Dr oto ekspertiz sizlere farklı olanaklar sunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda sektöründe lider konumlarda olmayı hedeflemektedir. Profesyonel ekibi ve müşteri odaklı çalışma prensibi ile kaliteli hizmet almak için hemen irtibata geçebilirsiniz

Oto Ekspertiz Testleri

Oto ekspertiz aracınızın motoruna, beynine, frenlerime, kaportasına , aracın başından kaza geçmiş mi ve bunun dışında daha pek çok  şeye bakarak size hem yazılı hem de sözlü olarak rapor vermektedir. Dr oto ekspertiz bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Sizde ekonomik fiyatlara doğru ve tarafsız oto ekspertiz raporu alabilmek için hemen firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Size en yakın bölgeyi seçerek sizin ve bayinin müsaitlik durumuna göre hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Kaliteli ve ekonomik ekspertizin adresi oto ekspertiz Ümraniye.

Ümraniye oto ekspertiz olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Ayrıca bu hizmetten yararlanmak için https://www.drekspertiz.com/ web sitesine tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dr Oto Ekspertiz Ümraniye

İstanbul’un Ümraniye ve çevresinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşinde uzmanlaşmış olan deneyim sahibi kadrolu çalışanları aracılığı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Ve bu hedeflerine de kısa süre içerisinde ulaşmayı başarmışlardır.

Dr oto ekspertiz Ümraniye firmasından randevu alarak 2. el olarak satın almayı düşündüğünüz arabayı götürdüğünüzde ekibimiz aracın tüm bölümleri ile inceleme gerçekleştirmektedir. Bu sayede sizde alacağınız aracın iç, dış ve tüm teknik detayları ile ilgili kısa süre içerisinde ekonomik fiyatlarla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aracın daha önceden değişen parçası olup olmadığı, iç ve dış yüzeyinde çizik olup olmadığı gibi tüm teknik incelemeler gerçekleştirilir. Sonra size yazılı bir şekilde ekspertiz rapor sunulmaktadır. Aynı zamanda alanında uzmanlaşmış personeller tarafından size sözlü bir şekilde de rapor sunulmaktadır. Bu sayede sonuca göre arabayı alıp almama konusunda daha net ve doğru bir karar verebilecektir.