Teknolojiye Ayak Uydurmak

Makinalar Nereye Gidiyor
Makinalar Nereye Gidiyor

Teknoloji ye ayak uydurmak gün geçtikçe zor bir hal alırken teknolojinin oluşan ihtiyaçlara yetişmesi talebe cevap vermesi çok uzun sürmüyor. Yüzlerce çeşidi bulunan beyaz eşya sektörünün her kesime ve bütçeye yönelik ürünlerini bulmak mümkün. Bugün ki yazımızda Samsung Marka Bulaşık makinasının hangi ihtiyaçlarımızı ne ölçüde karşıladığına biraz göz atacağız.

Servis tabaklarınız çok mu büyük mesela makinaya sığmıyormu ve siz ağır misafirlerinizden sonra birde koca tabakları el ile yıkamak zorunda kalırsınız. Bırakayım dersiniz sabah böceklenicekmiş hissi sizi rahat bırakmaz. İşte mu makinada 5 cm yükseklik ayarı var artık tüm tabaklar makinaya.

Yada bulaşık makinesinin dolmasını bekleriz ya hani enerjiden tasarruf edelim biriksin diye makinaya tıkarız aslında bilmeden sağlığımızı o kadar büyük tehlikeye atmış oluruz ki. Üreyen bakterilerin insan sağlığını tehdit edici hatta kansere davetiye çıkartıp tahta kaşıklarımıza rutin kullandığımız eşyalara çok kolaylıkla çoğalıp ulaştığını söyleyebiliriz. İşte bu makinada yarım yük ayarı var o sizi sizden daha çok düşünüyor bulaşıkların yükünü bir nevi ekpertiz yapıp ona göre enerji harcıyor kulağa harika gelmiyor mu?.

Gelelim en güzel özelliklerden birine Hijyen seçeneği her şeyin hijyenik olarak yıkanmasını istiyorsanız son durulama zamanı geldiğinde 70 derece ye çıkartıp ekstra hijyen sağlayabilirsiniz. Bu neden gerekir derseniz yüksek sıcaklık kaplarınızdaki çatal ve bıçaklarınızda bakteri ve mikropları öldürür üremesini engeller.

Hızlı yıkama; Çalışan kadın eve gelir üstünü değişir ve soluğu mutfak ta alır en önemli araç zamandır.

Adeta zamanla yarışır burada da imdadımıza yetişen ürün 60 dk da tüm bulaşıklarınızı yıkıyor ve kurutuyor.

Size de ailenizle geri kalan vakti en güzel şekilde geçirmek kalıyor. Dediğimiz gibi ürün yelpazesi oldukça geniş olan bu sektörde Pazar payı çok büyük bunun da etkisi biz tüketicilere aslında rekabet ne kadar yoğunsa üretim ve teknolojide o kadar hizmet veriyor. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar derken şimdide beyaz eşyalarımız fazlasıyla akıllı. Kadınlar artık çalışıyor iş yükü eşit erkek egemen toplumun gerektirdikleri çok eskilerde kaldı beylerde işe el atmış durumda hele ki teknolojiye düşkün beyleri artık beyaz eşya reyonlarında görmek alışıldık bir hal aldı. Evlerde eşlerine yardım edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor zamandan tasarruf etmek isteyen minimal aileler için bulaşık makinelerinde ki iç dizayn yıkama kapasitesi hatta estetik duruşu mutfak mermerine uyuyor mu dolaplarla kombin oldu mu? Bunlar artık beyleri de ilgilendiren ayrıntılar. Durum böyle olunca çalışan anne çalışan kadın üreten çözüm odaklı belli standartlarda yaşama isteği çağımızın gerçeği buna uyum sağlamak adına teknolojiyi yakından takip edip olanakları kullanmak günümüz yaşam standartlarında oldukça kolaylık sağlıyor bizlere düşen teknolojiyi yakından takip edip ihtiyacımız kadarını ailemize dahil etmek herşeyin fazlası zarar.